Sterownik programowalny GSM

Sterownik "MG-5"

Nasz główny produkt jaki mamy przyjemność Państwu zaoferować to nowoczesny uniwersalny sterownik programowalny z kontrolą przez GSM. Sterownik MG-5 to już 5 wersja sterownika która powstaje i rozbudowuje się od 2001 roku. W chwili obecnej jest jeden z najbardziej funkcjonalnych sterowników mikroprocesorowych na rynku przeznaczonych do szybkiego montażu i łatwej konfiguracji. W przeciwieństwie do sterowników PLC nasz sterownik programowalny MG-5 jest już od zakupu gotowy do użycia bez konieczności programowania – wystarczy włożyć kartę sim i skonfigurować go za pomocą łatwego i intuicyjnego programu komputerowego.

Sterownik programowalny GSM..
Sterownik programowalny GSM MG-5

Historia Sterownika - poprzednie wersje

Sterownik MG-3

Sterownik programowalny GSM MG-3

Nasze modemy GSM MG3-0 łączą dwie funkcje urządzeń: komunikacja przez sieć GSM z telefonem komórkowym; Sterownik programowalny PLC. Nie potrzeba osobnego sterownika, nasze urządzenia wykonują żądane funkcje sterowania. W programie konfiguracyjnym użytkownik ustawia funkcje, jakie mają być wykonywane. Użytkownik ma do dyspozycji po 18 programów dla każdego wejścia analogowego oraz po 16 programów dla każdego wejścia cyfrowego.

Strona sterownika MG-3

Sterownik MG-4

Sterownik programowalny GSM MG-4

Różnorodność konfiguracyjna wejść i wyjść powoduje, że zastosowanie modemów jest bardzo proste i uniwersalne (mała ilość elementów zewnętrznych). Urządzenie posiada układ ładowania i kontroli stanu akumulatora, więc pozostaje tylko podłączyć akumulator i mamy zasilanie awaryjne. Wyświetlacz graficzny umożliwia szybką kontrolę stanu urządzenia. Urządzenie posiada rejestrator zdarzeń, czyli można odczytać co się działo w przeszłości. Rozłączane listwy zaciskowe powodują, że instalacja czy wymiana modemu jest szybka i prosta.

Strona sterownika MG-4

Akcesoria do sterownika

Akumulatory

Zestaw akumulatorów podtrzymujących zasilanie w awaryjnych sytuacjach.

Kable USB

Do połączenia modemu z komputerem i pełnej konfiguracji.

Czujniki temperatury

Cyfrowe czujniki temperatury o różnych zastosowaniach.

Anteny GSM

Poprawiające zasięg w ciężko dostępnych miejscach.

Przewody

Zestawy przewodów do czujników i wyjść/wejść analogowych i cyfrowych.

Mikrofony

Do nasłuchu przez połącznienie GSM.

Zasilacze sieciowe

Do bezpiecznego zasilania sterownika programowalnego MG-5.

Moduły specjalne

Na indywidualne zamówienie zaprojektujemy i wykonamy dowolny moduł współpracujący z uniwersalnym sterownikiem MG-5.