Nasza oferta

Firma PROXIMA oferuje nieskończone możliwości, które możesz wykorzystać w inteligentnym budynku: dom mieszkalny, hala produkcyjna, firma, budynki komercyjne, przemysłowe i wiele innych.

Wyobraźnia i potrzeby Państwa sprawiają, że jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdą instalacje inteligentnego budynku: otwieranie bramy, włączenie/wyłączenie alarmu, regulowanie ogrzewania, włączanie/wyłączanie klimatyzacji, zamykanie okien, sterowanie światłem, uruchamianie fontanny w ogrodzie, monitorowanie tego co się dzieje w domu, firmie i wokół posiadłości.


Inteligentne budynkiInteligentne budynki Proxima

Inteligentne budynki w dzisiejszych czasach to już standard, który dotyczy zarówno mieszkań, domów jak i budynków przemysłowych takich jak garaże, warsztaty, hale produkcyjne, magazyny oraz wiele innych budynków technicznych.

Inteligentne budynki...


Zdalny monitoring urządzeń

Inteligentne budynki całą swą moc posiadają w możliwości w pełni zdalnego monitoringu urządzeń i bezprzewodowego sterowania i zarządzania nimi.

Zdalny monitoring urządzeń...


Zdalna kontrola budynkuKontrola budynku przez internet

Zdalna kontrola budynku to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo, a w wielu sytuacjach już nawet wymóg. Kontrola budynków dotyczy zarówno pomieszczeń mieszkalnych jak i przemysłowych i innych komercyjnie wykorzystywanych.

Zdalna kontrola budynku...


Sterownik programowalny GSM

Nasz główny produkt jaki mamy przyjemność Państwu zaoferować to nowoczesny uniwersalny sterownik programowalny z kontrolą przez GSM.

Sterownik programowalny GSM...